Po szóste zwycięstwo

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
4 + 2 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
4 + 2 =
zdjęcie
W środowy (3.01) wieczór AKS Madej Wrestling Team powalczy o szóste zwycięstwo w drugim sezonie PWPW Krajowej Ligi Zapaśniczej. Nasi zapaśnicy w hali Relax będą podejmować WZS WKS Grunwald-KS Sobieski Poznań.
Broniący tytułu zespół AKS Madej Wrestling Team wygrał do tej pory wszystkie spotkania. Jest liderem swojej grupy i ma już zapewnione pierwsze miejsce na zakończenie fazy grupowej. Nie oznacza to jednak, że drużyna spoczęła na laurach. Nasi zapaśnicy zapowiadają walkę o zwycięstwo.

Na macie w piotrkowskiej hali Relax zobaczymy m.in. Julię Tkacz oraz Mateusza Bernatka. Na pierwszy plan w harmonogramie walk wysuwają się także pojedynki kobiet. Oprócz Julii Tkacz w barwach AKS Madej Wrestling Team zobaczymy Iłonę Semkiw oraz Natalię Strzałkowską.
Spotkanie rozpocznie się o godz. 18.00. Wstęp wolny.

Na zbliżające się spotkanie kibice AKS przygotowali niespodziankę. Przekazali na aukcję bęben, który zagrzewał do walki piotrkowskich zapaśników w poprzednim sezonie PWPW Krajowej Ligi Zapaśniczej. Ten wyjątkowy gadżet z autografami obecnych (m.in. Mateusza Bernatka) i byłych (m.in. Andrzeja Wrońskiego) gwiazd zapasów będzie można zlicytować podczas środowego meczu, a dochód z aukcji zostanie przekazany na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
 
← powrót