10 lat piotrkowskich „Amazonek”

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
7 + 4 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
7 + 4 =
zdjęcie
Piotrkowskie Stowarzyszenie Amazonek „Kamilki” świętuje w tym roku 10-lecie istnienia. Z tej okazji w piątek (12.01) w Miejskim Ośrodku Kultury zorganizowano uroczystości jubileuszowe.
Spotkanie było okazją do wspomnień mijających dziesięciu lat. O tym co stowarzyszenie zrobiło przez ten okres opowiedziała Izabela Rybak, Prezes piotrkowskich Amazonek. Następnie wręczono wyróżnienia dla członkiń Stowarzyszenia oraz podziękowania "Serce za serce" dla osób, które wspierają piotrkowskie "Kamilki".
Uroczystość była okazją do złożenia również życzeń na przyszłość przez licznie przybyłych na uroczystość gości.
- Wasza działalność jest bardzo ważna i pomocna. Dziękuję całej społeczności Amazonek za stworzenie silnej grupy wsparcia dla kobiet przechodzących przez trudne doświadczenia. Na kolejne lata działalności życzę wielu sukcesów, wytrwałości i przede wszystkim dużo zdrowia – mówił prezydent Krzysztof Chojniak, który przekazał na ręce prezes Stowarzyszenia pamiątkową tablicę oraz bukiet kwiatów.

Po części oficjalnej przybyli zobaczyli spektakl teatralny „Bóg  jest kobietą o jednej piersi”. Całość uroczystości zakończył poczęstunek z tradycyjnym urodzinowym tortem. Specjalnie z okazji jubileuszu w MOK zorganizowano także wystawę zdjęć „Piękne i Silne – Silni i Wrażliwi” autorstwa Marcina Kiełkiewicza.
← powrót