15-01-2019

Brawa dla Kamila

Kamil Majchrzak wygrał dwa pierwsze sety w pojedynku z Kei Nishikorim w swoim debiucie w Australian Open. Niestety, w kolejnych setach organizm odmówił piotrkowianinowi posłuszeństwa i w piątym secie musiał skreczować.
Biuro Obsługi Mieszkańców przygotowało styczniowy e-Biuletyn poświęcony elektronicznym usługom wdrażanym w piotrkowskim magistracie. Najnowsze wydanie poświęcone jest e-Płatnością, czyli najnowszej usłudze wdrożonej w Urzędzie Miasta.
Sześć fotowoltaicznych lamp pojawiło się w Piotrkowie Trybunalskim. Ekologiczne rozwiązanie zostało zastosowane przy ul. Wąskiej.
14 stycznia 2019 roku zmarł prezydent Gdańska Paweł Adamowicz. Kondolencje składają władze Piotrkowa Trybunalskiego wraz z mieszkańcami.
Szkoła Podstawowa nr 2 była gospodarzem tegorocznego spotkania opłatkowego pracowników oświaty, które zorganizowano w piątek (11 stycznia). Tradycyjnie było wspólne kolędowanie, składanie życzeń i dzielenie się opłatkiem.
14-01-2019

Podarowali uśmiech

W  Miejskim Ośrodku Pomocy Rodzinie zakończyła się realizacja programu „Podaruj uśmiech”. Jego celem była poprawa sytuacji dzieci z rodzin zagrożonych lub dotkniętych zjawiskiem przemocy.
Referat Zarządzania Kryzysowego i Obrony Urzędu Miasta ostrzega przed silnym wiatrem i oblodzniem, który do godzin wieczornych będą występować nad Piotrkowem Trybunalskim.
Inwestycje w 2019 roku były tematem wywiadu, którego prezydent Krzysztof Chojniak udzielił na antenie Telewizji Piotrków. Zapraszamy do obejrzenia wideo.
W dniach 26-27 stycznia koło łowieckie „Koliber” planuje polowanie zbiorowe w okolicy ul. Świerczów. Poniżej - zgodnie z ustawowymi wymaganiami - prezentujemy obwieszczenie w tej sprawie.
Kamil Majchrzak osiągnął największy sukces w karierze. Piotrkowianin zagra w pierwszej rundzie prestiżowego Australian Open.