W związku z zagrożeniem pogodowym amerykański piknik, który dziś (13.07) miał się odbyć na ulicy Reagana został odwołany. Impreza odbędzie się w przyszły piątek (20.07).
Referat Zarządzania Kryzysowego i Obrony ostrzega przed burzami z gradem, które dziś (13.07) mogą występować w Piotrkowie Trybunalskim.
Zgodnie z przewidywaniami meteorologów zjawisko może wystąpić między godziną 14.00 a 23.00.
Blisko 340 tys. złotych dofinansowania pozyskał Urząd Miasta na przebudowę pętli autobusowej na osiedlu Wierzeje.
W sercu piotrkowskiej Starówki pojawiła się nowa wystawa plenerowa. Na zdjęciach możemy zobaczyć kamienice nagrodzone w konkursie „Nowa Elewacja”.
24 lipca przypada Święto Policji. Piotrkowscy funkcjonariusze świętowali nieco wcześniej, a uroczystość odbyła się w czwartek (12.07) w Komendzie Miejskiej Policji.
Rodzinny piknik w amerykańskim stylu już w najbliższy piątek (13.07) odbędzie się na boisku PKS Polonia. Początek o godz. 16:00.
Viamontex to firma produkcyjna zajmująca się budową, wytwarzaniem i montażem obiektów konstrukcji stalowych. Centra handlowe, chłodnie, cementownie, hale logistyczne, sportowe i produkcyjne przemysłu hutniczego – to tylko niektóre obiekty pochodzące z piotrkowskiego zakładu.
Reprezentacje Francji i Chorwacji zagrają w finale mundialu w Rosji. Mecz decydujący o zdobyciu Mistrzostwa Świata będzie można zobaczyć w strefie kibica w Rynku Trybunalskim.
Rozpoczął się remont chodnika na ul. Iwaszkiewicza. To pierwsza realizowana inwestycja w ramach budżetu obywatelskiego 2018.
Boisko, bieżnia, skocznia, ogrodzenie oraz miasteczko ruchu drogowego – to zakres inwestycji, która realizowana jest przy Szkole Podstawowej nr 5.